Ferdinand Kotvald

12244. Kytice kosatců

popis: Olej na kartonu, 66x49 cm, signováno vlevo dole F. Kotvald, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:01:32

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč