Ferdinand Kotvald

12244. Kytice kosatců

popis: Olej na kartonu, 66x49 cm, signováno vlevo dole F. Kotvald, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:36:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 25. 7. 2017 13:00:06 2847
700 Kč 5. 7. 2017 11:56:30 1252