Ferdinand Kotvald - Městské zákoutí

Olej na kartonu. 40x30 cm. Signováno vlevo dole F. Kotvald 40. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

40193. Městské zákoutí
Dražba ukončena:30.01.2020 22:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč