Ferdinand Kotvald - Promenáda

Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

111378. Promenáda
Dražba ukončena:28.02.2024 21:06:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč