Ferdinand Kotvald - Ve městě

Kresba, 13x18 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

21826. Ve městě
Dražba ukončena:19.09.2018 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč