Ferdinand Kotvald

27535. Zátiší s jablky

popis: Olej na sololitu, 23x29 cm. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:28:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč