Ferdinand Kotvald

307413. Zima s červeným domkem

popis: Olejová tempera, 18x29. Signováno vpravo dole F. Kotvald. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč