Ferdinand Lepié

51764. Vesnice pod horami

popis: Olej na plátně, 30x56 cm. Signováno vlevo dole F. Lepie. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1824-1883

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:12:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 19 000 Kč