Ferdinand Vácha - Dívka s košíkem květin

Kresba, 42x28 cm. Signováno vpravo dole Ferdinand Vácha. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozené.

o autorovi: 1903 – 1978
Malíř, filmový a divadelní kostymér. Narodil se v Paříži, čtyři roky studoval na École des Beaux-Arts v Nantes. Ve 20 letech odešel do Prahy, kde studoval na AVU u J. Obrovského a M. Švabinského. V malbě se zabýval portrétem, spolupracoval s otcem Rudolfem Váchou. Věnoval se pracím pro film.

21124. Dívka s košíkem květin
Dražba ukončena:27.06.2018 18:53:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč