Ferdinand Vácha - Portrét dámy

Pastel. 38x28 cm. Signováno vpravo dole F. Vácha. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1903 – 1978
Malíř, filmový a divadelní kostymér. Narodil se v Paříži, čtyři roky studoval na École des Beaux-Arts v Nantes. Ve 20 letech odešel do Prahy, kde studoval na AVU u J. Obrovského a M. Švabinského. V malbě se zabýval portrétem, spolupracoval s otcem Rudolfem Váchou. Věnoval se pracím pro film.

39982. Portrét dámy
Dražba ukončena:29.01.2020 22:53:28
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč