F. Hlaváč - Z Varny

Olej na kartonu, 33x43 cm. Signováno vpravo dole F. Hlaváč. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

F. Hlaváč
72037. Z Varny
Dražba ukončena:09.01.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč