FIFAX

51676. Haussmann I. VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 114x146 cm. Signováno vpravo dole FIFAX. Nerámováno.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:59:07

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč