FIFAX - Luxembourg ville

Olej na plátně, 92x65 cm. Signováno vpravo dole FIFAX. Nerámováno.

FIFAX
51957. Luxembourg ville
Dražba ukončena:29.10.2020 22:36:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč