Filip Milinovský - Léto na vsi

Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole F. Milinovský. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

vydraženo top
104599. Léto na vsi
Dražba ukončena:15.10.2023 21:13:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč