Filip Milinovský - Procesí

Olej na kartonu, 26x23 cm. Signováno vpravo dole Milinovský. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

113546. Procesí
Dražba ukončena:24.03.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč