Filip Milinovský - Větrný podzim

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Milinovský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

23652. Větrný podzim
Dražba ukončena:31.10.2018 20:57:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč