Filip Milinovský - Zima ve vsi

Olej na překližce, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Milinovský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

23767. Zima ve vsi
Dražba ukončena:01.11.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč