Cyklus 5 obrazu o rozměru 5x 30x40 cm. Signován každý obraz cyklu na zadní straně Švehla 15. Nerámováno.
o autorovi: 1991
Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Jiřího Sopka, Michaela Rittsteina a Roberta Šalandy.
Pokračoval ve studiu v nizozemském Utrechtu. Po absolutoriu ho jeho zkoumání světla a uměleckých metod přivedlo k pobytu ve španělské Valencii a také v Indii. V roce 2022 byl vybrán jako jeden z umělců TFC v rezidenci v Miami na Floridě.