Filip Švehla - Cyklus 5 obrazů Filipa Švehly

Cyklus 5 obrazu o rozměru 5x 30x40 cm. Signován každý obraz cyklu na zadní straně Švehla 15. Nerámováno.

o autorovi: 1991
Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Jiřího Sopka, Michaela Rittsteina a Roberta Šalandy.
Pokračoval ve studiu v nizozemském Utrechtu. Po absolutoriu ho jeho zkoumání světla a uměleckých metod přivedlo k pobytu ve španělské Valencii a také v Indii. V roce 2022 byl vybrán jako jeden z umělců TFC v rezidenci v Miami na Floridě.

114301. Cyklus 5 obrazů Filipa Švehly
Dražba ukončena:25.04.2024 21:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč