Francesco Rambolini, zv. Francesco Francia-kopie - Madona

Olej na plátně, 90x64 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Rentoilováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1447 – 1517
Italský renesanční malíř, zlatotepec a medailér

Francesco Rambolini, zv. Francesco Francia-kopie
106351. Madona
Dražba ukončena:03.12.2023 20:00:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč