Olej na plátně, 90x64 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Rentoilováno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Mírně poškozeno.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1447 – 1517
Italský renesanční malíř, zlatotepec a medailér