Francie 2. pol. 19. stol. - Šavle pěchotní

Délka: 93 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Francie 2. pol. 19. stol.
76558. Šavle pěchotní
Dražba ukončena:11.05.2022 22:19:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč