Francisco de Goya

52251. Y son fieras

popis: Lept s akvatintou, 13x18 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

zbývá: 21 dnů, 6 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč