Olej na dřevě, 32x40 cm. Signováno vpravo dole Eug. Frank - Colon. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1873 – 1931 Německý malíř krajin a zvířat düsseldorfské školy.