Franta Anýž? - Ďáblova tlama

Bronz, 9x11 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Slouží jako stojánek na svíčku.

Franta Anýž?
49878. Ďáblova tlama
Dražba ukončena:07.10.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč