František  Cína - Jelínek - Březnový den

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x53 cm. Signováno vpravo dole F. Cína Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

48516. Březnový den
Dražba ukončena:26.08.2020 21:37:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč