František  Cína - Jelínek - Břízky u chalup

Olej na kartonu, 25x38 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek 31. Rám, sklo.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

22391. Břízky u chalup
Dražba ukončena:26.09.2018 20:12:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč