František  Cína - Jelínek - Chaloupka u lesa

Olej na kartonu, 28x40 cm, signováno vpravo dole Cína - Jelínek, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

11666. Chaloupka u lesa
Dražba ukončena:28.06.2017 19:02:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč