František  Cína - Jelínek - Chaloupky v létě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek 42. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

36779. Chaloupky v létě
Dražba ukončena:31.10.2019 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč