František Cína - Jelínek

54652. Chalupa v zimě

popis: Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek 26. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 27.01.2021 19:52:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč