František  Cína - Jelínek - Chalupa v zimě

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek 26. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

54652. Chalupa v zimě
Dražba ukončena:27.01.2021 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč