František  Cína - Jelínek - Ferchtsámovi břízky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99210. Ferchtsámovi břízky
Dražba ukončena:26.07.2023 22:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč