František  Cína - Jelínek - Horský potok

Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vlevo dole Cína Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

27060. Horský potok
Dražba ukončena:30.01.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč