František  Cína - Jelínek - Hrad Lichnice

Olej na plátně, 52x70 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96519. Hrad Lichnice
Dražba ukončena:28.06.2023 22:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč