František  Cína - Jelínek - Hrad na kopci

Olej na kartonu, 26x37 cm, signováno vpravo dole Cína - Jelínek 31, rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

15575. Hrad na kopci
Dražba ukončena:24.01.2018 22:20:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč