František  Cína - Jelínek - Hrad Orava na Slovensku

Olej na kartonu, 29x37 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

57198. Hrad Orava na Slovensku
Dražba ukončena:31.03.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč