František  Cína - Jelínek - Jaro na vsi

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x42 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

27345. Jaro na vsi
Dražba ukončena:31.01.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč