František  Cína - Jelínek - Kvetoucí hrušeň

Olej na kartonu, 36x52 cm. Signováno vlevo dole Cína Jelínek 26. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83782. Kvetoucí hrušeň
Dražba ukončena:28.09.2022 21:37:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč