František  Cína - Jelínek - Městský motiv

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x34 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek, nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

10235. Městský motiv
Dražba ukončena:27.04.2017 21:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč