František  Cína - Jelínek - Na Radhošti

Kombinovaná technika, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Cína-Jelínek. Rám, sklo.

Pozn.: Vzadu autorské razítko. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

19531. Na Radhošti
Dražba ukončena:25.04.2018 18:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč