František  Cína - Jelínek - Okoř

Olej na kartonu. 35x50 cm. Signováno vlevo dole hůře čitelně Cína-Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

303403. Okoř
Dražba ukončena:28.01.2020 20:10:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč