František  Cína - Jelínek - Pod Troskami

Olej na kartonu, 36x50 cm, signováno vpravo dole Cína Jelínek 25, rám.

Pozn.: Rám poškozen. V rámu stopy po neaktivním červotoči. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

15428. Pod Troskami
Dražba ukončena:24.01.2018 19:57:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč