František  Cína - Jelínek - Pohled na Sněžku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x46 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

68744. Pohled na Sněžku
Dražba ukončena:24.11.2021 22:06:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč