František  Cína - Jelínek - Polom

Olej na kartonu, 20x26 cm. Signováno vlevo dole Cína - Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

53539. Polom
Dražba ukončena:16.12.2020 21:22:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč