František  Cína - Jelínek - Polom

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82554. Polom
Dražba ukončena:01.09.2022 20:42:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč