František  Cína - Jelínek - Polom v Tatranské Lomnici

Olej na papíře, 33x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. malba mírně poškozena. Vzadu přípis Cína-Jelínek. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

22508. Polom v Tatranské Lomnici
Dražba ukončena:26.09.2018 21:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč