František  Cína - Jelínek - Řeka v údolí

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Cína - Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

57209. Řeka v údolí
Dražba ukončena:31.03.2021 20:26:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč