František  Cína - Jelínek - Samota v zimě

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 35x50 cm. Signováno vlevo dole Cína-Jelínek 25. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
77210. Samota v zimě
Dražba ukončena:25.05.2022 21:25:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč