František Cína - Jelínek

36454. Stavení u rybníka

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 42x52 cm. Signováno vpravo dole Cína- Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč