František  Cína - Jelínek - Stavení u rybníka

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 42x52 cm. Signováno vpravo dole Cína- Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

36454. Stavení u rybníka
Dražba ukončena:30.10.2019 19:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč