František  Cína - Jelínek - U Starců na Rychlově

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Cína Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

27338. U Starců na Rychlově
Dražba ukončena:31.01.2019 19:32:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč