František  Cína - Jelínek - V podvečer

Olej na kartonu, 25x38 cm, signováno vpravo dole Cína - Jelínek, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

13503. V podvečer
Dražba ukončena:25.10.2017 19:41:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč