František  Cína - Jelínek - Večerní příboj

Olej na kartonu, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek 1948. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

40011. Večerní příboj
Dražba ukončena:30.01.2020 19:34:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč