František  Cína - Jelínek - Venkovské stavení

Olej na plátně. 37x54 cm. Signováno vlevo dole F.Cína-Jelínek 55. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

38660. Venkovské stavení
Dražba ukončena:11.12.2019 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč