František  Cína - Jelínek - Venkovské stavení

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 38x52 cm. Signováno vpravo dole Cína- Jelínek. Rám. sklo.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

38220. Venkovské stavení
Dražba ukončena:28.11.2019 21:17:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč